Про підсумки атестації педагогічних працівників та керівників освітніх закладів Тлумацької міської ради ОТГ у 2018-2019 н.р.

УКРАЇНА
Тлумацька міська рада
об’єднаної територіальної громади
Тлумацького району Івано-Франківської області
Відділ освіти, молодіжної політики та спорту
78000, м.Тлумач, вул. Макуха, 2, тел. 2-26-79,
e-mail: osvita_totg@ukr.net Код ЄДРПОУ 4128065

НАКАЗ
м. Тлумач

Від 04.04. 2018 року № 02-05/64
Про підсумки атестації педагогічних працівників
та керівників освітніх закладів Тлумацької
міської ради ОТГ у 2018-2019 н.р.
Відповідно до вимог п.6.1.Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Міністерства освіти і науки України від 06.10. 2010 р. №930 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1473 від 20.12.2011р., наказом МОН № 1135 від 08.08.2013р., на основі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради ОТГ (протокол засідання від 03.04.2018р. №4)
НАКАЗУЮ:
1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії»:
– Бобуляк Світлану Іванівну, учителя фізики та математики Тлумацької гімназії;
– Сідорову Лесю Федорівну, учителя хімії, біології,екології Тлумацької гімназії;
– Томків Ярославу Ярославівну, учителя української мови та літератури
Тлумацької гімназії;
– Риндич Діану Михайлівну, учителя трудового навчання Тлумацької
гімназії;
– Базишин Любов Казимирівну, учителя початкових класів Тлумацької
ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Шолоп Надію Любомирівну, учителя англійської мови Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Стадник Наталія Петрівну, учителя інформатики та фізкультури Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Шкварка Богдана Степановича, учителя трудового навчання та інформатики Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Костюк Ольгу Зіновіївну, учителя німецької та англійської мови Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.
– Креховецьку Наталію Дмитрівну, учителя історії, правознавства та ОХЕ Братишівського НВК;
– Ткачук Ганну Іванівну, учителя початкових Вікнянського НВК;
– Микитин Наталію Миколаївну, учителя початкових класів Вікнянського НВК;
– Коруняк Любов Василівну, учителя зарубіжної літератури Вікнянського НВК;
– Надкерничну Галину Андріївну, учителя української мови , літератури і французької мови Гринівецької ЗОШ І-ІІ ст.;
– Гуменюка Юрія Васильовича, учителя історії та ОХЕ Колінцівського НВК;
– Водославську Руслану Василівну, учителя географії та музичного мистецтва Колінцівського НВК;
– Барчук Ольгу Олексіївну, учителя математики Прибилівського НВК;
– Олійник Марію Олексіївну, учителя початкових класів Прибилівського НВК;
– Атаманюк Марію Іванівну, учителя початкових класів Прибилівського НВК;
– Кліновську Ларису Володимирівну, вихователя Тлумацького ДНЗ «Дюймовочка»;
– Кідрук Людмилу Миколаївну, музичного керівника Тлумацького ДНЗ «Сонечко».
2. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєним педагогічним званням «старший учитель»:
– Сову Павла Васильовича, учителя української мови та літератури Тлумацької гімназії;
– Козака Івана Васильовича, учителя фізики Тлумацької гімназії;
– Кликайло Оксану Михайлівну, учителя історії Тлумацької гімназії;
– Ковбас Марію Василівну, учителя математики Тлумацької гімназії;
– Салітру Руслану Степанівну, учителя початкових класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Стирську Тетяну Василівну, учителя початкових класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Комісарук Галину Михайлівну, учителя початкових класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Олійника Ігоря Михайловича, учителя фізичної культури Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Шалайську Стефанію Василівну, учителя математики Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Посацького Володимира Євстаховича, учителя фізики Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Гарасимів Любов Василівну, учителя історії Бортниківського НВК;
– Гошилика Богдана Адамовича, учителя математики Вікнянського НВК;
– Чабан Орисю Павлівну, учителя математики Надорожнянського НВК;
– Гах Ольгу Петрівну, учителя зарубіжної літератури, української мови та літератури Остринської ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Слободян Марію Дмитрівну, учителя німецької мови Пужниківського НВК.
3. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєним педагогічним званням «учитель-методист»:
– Боднарчук Галину Михайлівну, учителя біології та ОМЗ Тлумацької гімназії;
– Танчака Ігоря Даниловича, учителя музичного мистецтва Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Доронюк Любов Олексіївну, учителя зарубіжної літератури Остринської ЗОШ І-ІІ ст.
4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорію»:
– Бегарук Лесі Михайлівні, учителю української мови і читання, трудового, образотворчого мистецтва, основ здоров’я та інформатики Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Кицелюк Надії Михайлівні, учителю біології, природознавства, екології
та основ здоров’я Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Лещук Галині Михайлівні, учителю початкових класів Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Сітник Мирославі Василівні, учителю початкових класів Гринівецької ЗОШ І-ІІ ст.;
– Велигорській Олександрі Василівні, учителю української мови та літератури Пужниківського НВК;
– Чаплінській Лесі Ігорівні, вихователя Тлумацького ДНЗ «Сонечко».
5. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:
– Томків Ярославі Ярославівні, учителю української мови та літератури Тлумацької гімназії;
– Базишин Любов Казимирівні, учителю початкових класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Надкерничній Галині Андріївні, учителю української мови , літератури і французької мови Гринівецької ЗОШ І-ІІ ст.;
– Водославській Руслані Василівні, учителю географії та музичного мистецтва Колінцівського НВК;
– Барчук Ользі Олексіївні, учителю математики Прибилівського НВК;
– Олійник Марії Олексіївні, учителю початкових класів Прибилівського НВК.
6. Присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»:
– Риндич Діані Михайлівні, учителю трудового навчання Тлумацької гімназії.

7. Перенести строк чергової атестації на 1 рік:

– Кравцю Івану Володимировичу, директору Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.

8. Вважати такими, що відповідають займаній посаді:
– Сову Павла Васильовича, директора Тлумацької гімназії;
– Посацького Володимира Євстахійовича, директора Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Соловій Світлану Василівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Солонину Галину Михайлівну, директора Братишівського НВК;
– Нагірну Олександру Тарасівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Братишівського НВК;
– Двояка Михайла Івановича, директора Вікнянського НВК;
– Гуменюка Юрія Васильовича, директора Колінцівського НВК;
– Ткачук Галину Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Колінцівського НВК;
– Дидорака Ярослава Ярославовича, заступника директора з навчально-виховної роботи Остринської ЗОШ І-ІІст.;
– Когутяка Володимира Євстаховича, директора Прибилівського НВК;
– Слободян Марію Дмитрівну, директора Пужниківського НВК;
– Велигорську Олександру Василівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Пужниківський НВК;
– Рекрутяк Лесю Михайлівну, завідувача Тлумацького ДНЗ «Сонечко».
9. Із 03.04.2019 року бухгалтерії відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради ОТГ здійснити відповідні нарахування заробітної плати педагогічним працівникам , вказаним у даному наказі.
10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник відділу освіти, Н. Мандар
молодіжної політики та спорту
Тлумацької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *